Bezpłatne warsztaty dla Wykonawców [Poznań, 25.10.2018]

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty

W związku ze zbliżającą się elektronizacją zamówień publicznych (już za trzy dni przetargi powyżej progów unijnych będą odbywały się TYLKO elektronicznie), zapraszamy każdego zainteresowanego Wykonawcę do poznania procesu składania ofert w przetargu elektronicznym. Dzięki inicjatywie Idea Hub, bezpłatne warsztaty dla Wykonawców stały się faktem!

Wykonawco!

Warsztaty są bezpłatne, niezależnie czy jesteś MiSiem, czy też przedstawicielem oddziału firmy ogólnopolskiejwarto w tych warsztatach wziąć udział. Szkolenie poprowadzę osobiście! na przykładzie najpowszechniejszej platformy zamówieniowej w Polsce – serwisu www.platformazakupowa.pl – pokażĘ Ci jak W PRAKTYCE złożyć oferty w przetargu elektronicznym, uwzględniając obsługę kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Moje doświadczenie, czyli ponad 200 wdrożeń w jednostkach samorządowych, przedsiębiorstwach sektorowych i b2b, gwarantuje wyjście z warsztatu z wiedzą, która pozwoli bezproblemowo przejść proces składania oferty, a przy tym z katalogiem dobrych praktyk, którymi w ramach zamówień publicznych warto się kierować. 


Gdzie odbędą się warsztaty?

Bezpłatne warsztaty odbędą się 25.10.2018 w Idea Hub Poznań przy ulicy Małe Garbary 9. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału. Do zobaczenia!

 


O autorze

Mateusz Bartosiewicz
Mateusz Bartosiewicz

Doradca ds. Zamówień Publicznych oraz Trener w Open Nexus Sp. z o.o. Wdrożył platformę zakupową w ponad 100 jednostkach podległych pod Pzp. Konsultant w zakresie zmian regulaminów zakupowych do 30 tys. EURO.


Powizane artykuy


Zostaw komentarz