P R Z E T A R G O W A . P L

DOBRE I ZŁE PRAKTYKI REGULAMINÓW ZAKUPOWYCH

22.06.2017 czwartek godz. 18:00 

Zapraszamy na IV transmisję, z której dowiesz się o czym należy pamiętać tworząc regulamin zakupowy w jednostce budżetowej. 

Posłuchaj o najczęstszych błędach, które prowadzą do patologii w urzędach.

Dowiedz się co zawrzeć w dobrym regulaminie/polityce zakupowej aby zapewniały bezpieczeństwo i transparentność zamówień.

ZAPISZ SIĘ!

Webinar poprowadzi duet praktyków:

Renata Szymankiewicz

Specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w logistyce (obrót towarowo-magazynowy, planowanie produkcji, zakupy). Praktyk z doświadczeniem w zakupach direct, indirect oraz inwestycyjnych. Współautor publikacji „Klucz do zakupów w firmie. Czyli od praktyków dla praktyków”.Z pasją i zaangażowaniem wdraża innowacyjne projekty podnoszące efektywność procesów logistycznych i produkcyjnych.

Obecnie: Kierownik Działu Zakupów Strategicznych w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

 

Grzegorz Klimarczyk

Specjalizacja: Ekspert w dziedzinie logistyki i zakupów. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych, jest redaktorem wielu publikacji, m.in. pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.

Obecnie: CEO w Open Nexus Sp. z o.o. Inicjator stworzenia Akademii Zakupowej.

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. 28 Czerwca 1956 Roku 398B
61-441 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Przetargowa.pl | Powered by Open Nexus