Dolnośląski Kongres Prawa Zamówień Publiczny

Comments are off

4 kwietnia odbył się Dolnośląski Kongres Prawa Zamówień Publiczny w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel we Wrocławiu. To już 4 edycja tego wydarzenia.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie w roli prelegentów. Bardzo nam miło, że nasza prezentacja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony uczestników wydarzenia. Firmę podczas wystąpienia reprezentowali Agnieszka Szczepańska oraz Zygmunt Kopacz

W trakcie panelu pierwszego przedstawiliśmy temat Elektronizacji zamówień publicznych. Główną inicjatywą naszego wystąpienia było staranne pokazanie najczęstszych błędów, z jakimi spotykają się zarówno zamawiający, jak i wykonawcy.

Podczas prezentacji na początek poruszyliśmy sprawę różnic w procesach. Później wspomnieliśmy kilka słów o podpisie Kwalifikowanym. Natomiast na końcu skupiliśmy się na dokładnym i rzeczowym opisaniu rodzajów błędów. Ponadto zwróciliśmy uwagę, na co trzeba szczególnie uważać.

Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania odnośnie do prezentacji i wyczerpaliśmy Państwa ciekawość.

Dziękujemy za przybycie!!!


O autorze

Mateusz Bartosiewicz
Mateusz Bartosiewicz

Doradca ds. Zamówień Publicznych oraz Trener w Open Nexus Sp. z o.o. Wdrożył platformę zakupową w ponad 100 jednostkach podległych pod Pzp. Konsultant w zakresie zmian regulaminów zakupowych do 30 tys. EURO.


Powizane artykuy


Zostaw komentarz