Małopolska Straż Pożarna zaufała platformazakupowa.pl

Comments are off

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę na wdrożenie platformazakupowa.pl w 20 jednostkach Państwowej Straży Pożarnej w Małopolsce.

Dla nas to tym bardziej ważna wiadomość, gdyż w przetargu oferty złożyło 5 wykonawców, w tym czterech największych operatorów portali e-usług w Polsce. Umowa została podpisana na 5 lat.

Pomimo odroczenia elektronizacji krajowej do 2021 roku (czytaj więcej), rok 2019 jest bardzo obfitujący dla Open Nexus w nowe wdrożenia. Od stycznia do kwietnia udało się wdrożyć już blisko 100 nowych podmiotów podległych pod Pzp (czytaj więcej). Liczymy, że ten trend się utrzyma i cieszymy się, że główną siłą polecającą nasze usługi są Zamawiający oraz Wykonawcy korzystający z naszych usług. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż motywuje nas do coraz lepszej pracy. 

Na zdjęciu poniżej Małopolski Komendant Wojewódzkiej Straży Pożarnej p. Marek Bębenek oraz Grzegorz Klimarczyk Prezes Open Nexus.

 

Życzymy udanej majówki!

 


O autorze

Mateusz Bartosiewicz
Mateusz Bartosiewicz

Doradca ds. Zamówień Publicznych oraz Trener w Open Nexus Sp. z o.o. Wdrożył platformę zakupową w ponad 100 jednostkach podległych pod Pzp. Konsultant w zakresie zmian regulaminów zakupowych do 30 tys. EURO.


Powizane artykuy


Zostaw komentarz