P R Z E T A R G O W A . P L

Redakcja Przetargowa.pl

PRZETARGowa.pl to branżowy magazyn, skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań podczas procedowania postępowań przetargowych. Nasi czytelnicy to Zamawiający oraz Wykonawcy. Jesteśmy źródłem inspiracji i przewodnikiem dla praktyków zamówień publicznych.

Każdy wpis to średnio kilka stron szczegółowej i rzetelnej analizy tematu dotyczącego zamówień publicznych oraz ich elektronizacji. Wyjaśniamy zawiłości i dokonujemy interpretacji przepisów, analizujemy orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej.

Bazując na dużym doświadczeniu najlepszych polskich ekspertów, pokazujemy elektronizację przetargów krok po kroku. W magazynie prezentujemy narzędzia, skuteczne techniki i rozwiązania, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej jednostce.

Zamawiający oraz Wykonawcy doceniają nas za wysoką jakość artykułów i wygodną formę przekazywania treści – to cecha, która z pewnością wyróżnia nas spośród innych tytułów na rynku.

Poznaj nas

Łukasz Laszczyński

Łukasz Laszczyński

Dyrektor ds. Rozwoju
Redaktor
tel. 509 583 874
lukasz.laszczynski@przetargowa.pl

Dołącz do nas

Masz pomysł na tekst, który wpisuje się w tematykę magazynu PRZETARGowa.pl i zaciekawi czytelników? Jesteś zainteresowany współpracą merytoryczną? Zapytaj o szczegóły. Wyślij mail na: lukasz.laszczynski@przetargowa.pl

Platforma przetargowa to portal e-usług dla podmiotów publicznych, JST i firm sektorowych do elektronicznej obsługi przetargów i zakupów do 30tys EUR. Elektronizuj przetargi z Liderem!

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. 28 Czerwca 1956 Roku 398B
61-441 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

 

Copyright © 2020 Przetargowa.pl | Powered by Open Nexus