Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychWYGENERUJ obliczenia rażąco niskiej ceny na 1 KLIK!

WYGENERUJ obliczenia rażąco niskiej ceny na 1 KLIK!

Generowanie tabeli z obliczeniami rażąco niskiej ceny – nowa funkcjonalność od openNexus

Z radością przedstawiamy nową funkcję w generatorze dokumentów openNexus – generowanie tabeli z obliczeniami rażąco niskiej ceny!

W odpowiedzi na Wasze opinie i potrzeby postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian, które uczynią korzystanie z naszych usług jeszcze bardziej komfortowym.

💡 Z czego możesz skorzystać?

Nasz zespół developerów nieustannie pracował nad kolejnymi usprawnieniami aplikacji. Już dziś z dumą możemy poinformować, że w naszym generatorze dokumentów dostępne są:

🔸 automatyczne protokoły postępowania dla trybu podstawowego i przetargu nieograniczonego
🔸 informacja z otwarcia ofert
🔸 RNC – tabela z obliczeniami rażąco niskiej ceny

Dzięki wykorzystaniu danych z informacji do Prezesa UZP o ofertach (XML) i/lub ogłoszenia o zamówieniu, narzędzie automatycznie wypełnia wszystkie niezbędne pola w dokumentach. To najwyższa gwarancja dokładności!

Jeśli Twoja jednostka korzysta już z protokołów postępowania openNexus, powyższe usprawnienia są już dostępne na Twoim koncie.
​​​​Jeśli nie posiadasz protokołów postępowania, nasi doradcy z chęcią opowiedzą więcej o korzyściach dla Twojej jednostki. Wypełnij formularz na stronie, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania 👇

Dla lepszego zrozumienia całego procesu przygotowaliśmy także 12-minutowe video, które objaśni działanie opisywanych usprawnień. KLIKNIJ TUTAJ, aby obejrzeć.

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Kinga Ludwikowska

    Z Open Nexus związana od 2018 roku. Przygodę ze światem zamówień publicznych zaczęła jako trener z platformy zakupowej i prawa zamówień publicznych. Następnie, jako wsparcie od podpisów i marketing na PRZETARGowa.pl. Specjalistka od weryfikacji plików beznadziejnych. Lubi wspierać wykonawców i pokazywać dobre praktyki elektronicznego podpisywania. Autorka pierwszej na rynku zamówień pigułki wiedzy o podpisie zaufanym i osobistym.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj