Platformazakupowa.pl przeciera szlaki w nowym trybie podstawowym

Na platformie zakupowej Open Nexus ukazało się pierwsze postępowanie prowadzone w trybie podstawowym, realizowane przez 22. Bazę Lotnictwa Taktycznego w Malborku.

Podmiotem postępowania jest dostawa warzyw i owoców dla tegoż zamawiającego (link tutaj).

Jesteśmy podwójnie dumni, z uwagi na fakt, iż to właśnie Klienci Open Nexus przecierają szlaki w rzeczywistości nowej ustawy Prawo zamówień publicznych i pełnej elektronizacji zamówień publicznych.

Więcej informacji na temat nowego ustawowego trybu podstawowego jest dostępnych pod linkiem (tryb podstawowy w pigułce – najważniejsze informacje).

Jednocześnie za Urzędem Zamówień Publicznych informujemy o kolejnych postępach w projekcie e-Zamówienia (sprawdź tutaj).

  • prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

New call-to-action

Nowy numer PRZETARGowa.pl Maj – Czerwiec!

Już jest! Czwarty numer czasopisma PRZETARGowa.pl Maj - Czerwiec! Temat numeru: Kongres PZP okiem Open Nexus i podsumowanie Huberta Nowaka,...