Redakcja

PRZETARGowa.pl to branżowy magazyn, skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań podczas procedowania postępowań przetargowych. Nasi czytelnicy to Zamawiający oraz Wykonawcy. Jesteśmy źródłem inspiracji i przewodnikiem dla praktyków zamówień publicznych.

Każdy wpis to średnio kilka stron szczegółowej i rzetelnej analizy tematu dotyczącego zamówień publicznych oraz ich elektronizacji. Wyjaśniamy zawiłości i dokonujemy interpretacji przepisów, analizujemy orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej.

Bazując na dużym doświadczeniu najlepszych polskich ekspertów, pokazujemy elektronizację przetargów krok po kroku. W magazynie prezentujemy narzędzia, skuteczne techniki i rozwiązania, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej jednostce.

Zamawiający oraz Wykonawcy doceniają nas za wysoką jakość artykułów i wygodną formę przekazywania treści – to cecha, która z pewnością wyróżnia nas spośród innych tytułów na rynku.

Masz pomysł na tekst, który wpisuje się w tematykę magazynu PRZETARGowa.pl i zaciekawi czytelników? Jesteś zainteresowany współpracą merytoryczną? Zapytaj o szczegóły. Wyślij mail na: lukasz.laszczynski@przetargowa.pl

Łukasz Laszczyński

Dyrektor ds. Rozwoju | Redaktor

tel. 509 583 874 | e-mail: lukasz.laszczynski@przetargowa.pl

PRZETARGowa pl - Czasopismo Prawo Zamówień Publicznych