P R Z E T A R G O W A . P L

Referencje

,,

"Pracownicy Open Nexus pomogli nam swoim doświadczeniem w dostosowaniu platformy naszych procesów zakupowych i pomogli wyeliminować zbędne elementy tego procesu maksymalnie go upraszczając."

Toruńskie Wodociągi sp. z o.o.
,,

"Platforma zakupowa Open Nexus gwarantuje bardzo dobrą organizację procesów zakupowych i zapewnia uporządkowany system gromadzenia ofert, a także realizację procedur zamówień publicznych, zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych."

Urząd Miasta Bydgoszczy
,,

"Potwierdzamy, że firma Open Nexus Sp z o.o. należycie wykonuje usługę w modelu chmurowym SaaS dostarczenia platformy zakupowej do elektronicznej obsługi zamówień publicznych ponadprogowych w Gminie oraz 16 wyodrębnionych jednostkach organizacyjnych."

Gmina Września
,,

"Jest to narzędzie, które systematycznie wykorzystywane jest przez poszczególne komórki merytorycznie odpowiedzialne za realizację zakupów. Z przyjemnością rekomendujemy platformazakupowa.pl jako profesjonalny i godny polecenia system do organizowania i planowania postępowań zakupowych."

Szkoła Policji w Pile
,,

"Powiat Świdnicki potwierdza, że firma Open Nexus Sp. z o.o. należycie wykonuje usługę w modelu chmurowym SaaS dostarczenia platformy zakupowej do elektronicznej obsługi ponadprogowych zamówień publicznych w Powiecie Świdnickim oraz jego 25 jednostkach organizacyjnych."

Powiat Świdnicki

Chcesz zobaczyć więcej referencji?

Platforma przetargowa to portal e-usług dla podmiotów publicznych, JST i firm sektorowych do elektronicznej obsługi przetargów i zakupów do 30tys EUR. Elektronizuj przetargi z Liderem!

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. 28 Czerwca 1956 Roku 398B
61-441 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

 

Copyright © 2020 Przetargowa.pl | Powered by Open Nexus