I Transmisja na żywo: TOP 10 najgorszych praktyk zakupowych. Czego unikać?

 I Transmisja na żywo: TOP 10 najgorszych praktyk zakupowych. Czego unikać?

30.03.2017 czwartek godz. 18:00

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu webinarów, które poświęcone będzie najgorszym praktykom zakupowym.

Chcesz dowiedzieć się czego unikać w pracy kupca?

W jakie pułapki wpadają Działy Zakupów?

Jak nie tracić efektywności w procesie zakupowym?

Transmisję poprowadzi duet praktyków:

Julia JancyJulia Jancy

Specjalistka od negocjacji w obszarze zakupów strategicznych oraz inwestycyjnych na wszystkich etapach procesu (przygotowanie wymagań funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, dobór dostawców, oferowanie, negocjacje, finalizacji w postaci umowy lub wdrożenia nowego dostawcy w obowiązujące standardy zakupowe w przedsiębiorstwie). Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowo – logistycznych z nastawieniem na wysoką efektywność w obszarach: koszt, czas, ryzyko, jakość, zmiana. W swojej pracy analizuje procesy zakupowe oraz modeluje je w kierunku podnoszenia ich efektywności.

Obecnie pracuje na stanowisku Kierownika Działu Zakupów w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

 

 

Jarosław Pazdro

Jarosław Pazdro

Sztuką Negocjacji Zakupowych zajmuje się w wymiarze praktycznym od ponad 15 lat. Doświadczenie zdobywał zarządzając kosztami jednego z największych banków poczynając od roli kupca następnie menedżera ds. zakupów strategicznych i ostatecznie dyrektora jednostki zakupowej.

Obecnie prowadzi własną działalność konsultingowo-szkoleniową skupiającą się na obszarze skutecznego zarządzania: kosztami, procesami zakupowymi przedsiębiorstw oraz rozwojem umiejętności kupieckich działów zakupowych. Jest również wykładowcą Negocjacji w Biznesie na kilku wyższych uczelniach.

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ:

“TOP 10 NAJGORSZYCH PRAKTYK ZAKUPOWYCH” 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc pierwszeństwo maja klienci Open Nexus, członkowie PSML, studenci Politechniki Poznańskiej lub studiów podyplomowych z zakupów na Wyższej Szkole Bankowej. 

Przewidywany czas trwania ok 2h.


O autorze


Powizane artykuy


Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

*
*