Metodyka dla Działu Zamówień Publicznych, czyli jak uporządkować zakupy [transmisja]

Przenoszenie dobrych praktyk z biznesu

Powszechną praktyką w biznesie jest tworzenie metodyki dla działów zakupów. Mając na sercu popularyzację wiedzy o zakupach, a co za tym idzie – przenoszenie dobrych praktyk z biznesu na grunt jednostek budżetowych, pragniemy podzielić się z Państwem know-how odnośnie stworzenia metodyki dla Zamówień Publicznych. Co jest jej celem? Zwieńczeniem stworzonej metodyki pracy stanowi przeprowadzenie ewolucji zakupów, a nie rewolucji.

Webinar na żywo

Zdajemy sobie sprawę, że jest to krok milowy w stosunku do tego, co panuje obecnie w Pzp, gdyż podąża także za wymogami nowych dyrektyw UE z jednej strony kładąc nacisk na efektywność zakupów, a jednocześnie dbając o systemy kontrolne.

Zainteresowanych tą tematyką zapraszamy na dwa godzinne webinaria 26.04 oraz 17.05, podczas których omówimy jak sprawić by zakupy pod reżimem Pzp z miernych stały się innowacyjne.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR 17.05 godz. 12:00 

9.06.2017 od 10:00 do 13:00  w Poznaniu organizujemy bezpłatne warsztaty dla Pzp. Z uwagi na limit miejsc, wstęp zostanie ograniczony do Naczelników Zamówień Publicznych, Sekretarzy lub osób zarządzających jednostką (jedna osoba na Zamawiającego). Mając na uwadze, że podobne warsztaty, które organizujemy dla biznesu cieszą się bardzo dużą frekwencją (czytaj więcej), każdy z uczestników otrzyma potwierdzenie zarezerwowanego miejsca. Pierwszeństwo mają Klienci Open Nexus.

 ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY 9.06

Już wkrótce zaprezentujemy szczegółowy program Warsztatów. Mamy nadzieję – do zobaczenia!


O autorze

Mateusz Bartosiewicz
Mateusz Bartosiewicz

Doradca ds. Zamówień Publicznych oraz Trener w Open Nexus Sp. z o.o. Wdrożył platformę zakupową w ponad 100 jednostkach podległych pod Pzp. Konsultant w zakresie zmian regulaminów zakupowych do 30 tys. EURO.


Powizane artykuy


Zostaw komentarz