Warsztaty dla Zamówień Publicznych – przetarg nieogarniczony i JEDZ 17.05.2018

Już o krok od elektronizacji

Im bliżej data pełnej elektronizacji zamówień publicznych, tj. 18.10.2018, tym coraz większe zainteresowanie warsztatami z zakresu Zamówień Publicznych. W minionych warsztatach, w ramach których omawialiśmy składanie JEDZ elektronicznie, zapełniliście salę po brzegi! Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, organizujemy dla Was kolejne spotkanie w sali konferencyjnej Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego.

Kolejne warsztaty

Kolejne warsztaty z przetargu nieograniczonego oraz JEDZ odbędą się w czwartek 17.05.2018. Już dziś zapraszamy Was serdecznie! Warto się pojawić, gdyż omówimy szczegółowo procedowanie przetargu w formie elektronicznej, a ponadto powtórzymy warsztat z JEDZ. Liczymy z resztą, że dołożycie kolejną cegiełkę do rozwoju systemu platformazakupowa.pl dzieląc się z Nami niejedną wartościową opinią. Rozwój systemu jest efektywny głównie dzięki Wam!

W poniższym linku znajdziecie formularz zgłoszeniowy:

ZGŁASZAM SIĘ


O autorze

Mateusz Bartosiewicz
Mateusz Bartosiewicz

Doradca ds. Zamówień Publicznych oraz Trener w Open Nexus Sp. z o.o. Wdrożył platformę zakupową w ponad 100 jednostkach podległych pod Pzp. Konsultant w zakresie zmian regulaminów zakupowych do 30 tys. EURO.


Powizane artykuy


Zostaw komentarz