P R Z E T A R G O W A . P L

Chcesz wycenić usługę na platformę e-Usług, która będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb?


Masz dość z góry gotowych ofert? Chcesz wycenić usługę zgodnie z tym, czego oczekujesz? Chcesz decydować o tym co chcesz uruchomić w swojej jednostce? Skorzystaj z usługi wyceny platformazakupowa.pl i otrzymaj ofertę szytą na miarę! Elektronizuj przetargi, prowadź postępowania regulaminowe, komunikuj się z wykonawcami w sposób elektroniczny!

W związku z ostatnimi doniesieniami Światowej Organizacji Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia dot. koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o udostępnieniu Państwu systemu niezwłocznie, jednocześnie pozostawiając kwestie formalne związane z podpisaniem umowy na dalszy plan. 60 dni na korzystnych warunkach! (więcej informacji)

Sam zdecyduj o ofercie

W formularzu wyceny ustal jakie i ile postępowań będziesz prowadził. Wskaż jakie moduły Cię interesują, oraz formę szkolenia. Następnie powiedz nam jaki termin uruchomienia Cię interesuje. Resztę zostaw nam!

Nie musisz nigdzie pisać ani dzwonić

Usługa wyceny portalu e-Usług jest w pełni bezpłatna i niezobowiązująca. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na wskazany przez Ciebie adres e-mail pełną ofertę wraz z umową. W razie dodatkowych pytań lub dalszych ustaleń skontaktuje się z Tobą dedykowany doradca ds. elektronizacji.

Wypełnienie formularza nie potrwa więcej niż 3 minuty!

Wyceń portal e-usług platformazakupowa.pl OpenNexus

Chcesz się dowiedzieć więcej o portalu e-Usług platformazakupowa.pl? Skontaktuj się z nami!

Zespół OpenNexus

Admin PRZETARGowa.pl

Admin PRZETARGowa.pl

Zespół PRZETARGowa.pl

linkedin strona www

Polecane artykuły

Platforma przetargowa to portal e-usług dla podmiotów publicznych, JST i firm sektorowych do elektronicznej obsługi przetargów i zakupów do 30tys EUR. Elektronizuj przetargi z Liderem!

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. 28 Czerwca 1956 Roku 398B
61-441 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

 

Copyright © 2020 Przetargowa.pl | Powered by Open Nexus