Zamknięcie MiniPortalu – tymczasowej platformy UZP 

W związku z informacją o udostępnieniu Modułu ofert i wniosków na Platformie e-Zamówienia od 1 kwietnia 2022 roku Urząd Zamówień Publicznych ogłosił, że postępowania na MiniPortalu będzie można wszczynać już tylko do dnia 1 września 2022 roku. 

Jednocześnie Urząd uspokaja, że postępowania, które zostaną wszczęte na miniPortalu przed 1 września, będzie można dokończyć.

O tym, jak MiniPortal działał i z jakimi wyzwaniami wiąże się ta zmiana posłuchasz tutaj:

Źródło: https://www.uzp.gov.pl/strona-glowna/slider-aktualnosci/udostepnienie-modulu-ofert-i-wnioskow-dla-wszystkich-uzytkownikow/udostepnienie-modulu-ofert-i-wnioskow-dla-wszystkich-uzytkownikow

  • prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

[td_block_10 category_id="225" sort="random_posts" custom_title="To cię może zainteresować" m9f_title_font_weight="700" m9f_cat_font_weight="700" m9f_meta_font_weight="700" m9f_meta_font_size="14" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" limit="6"]
spot_img