P R Z E T A R G O W A . P L

Poznaj nas

Spółka Open Nexus (ON) powstała w lipcu 2009 roku i jest operatorem platformazakupowa.pl. Świadczy usługi dla przedsiębiorstw prywatnych i instytucji publicznych w zakresie elektronizacji postępowań dotyczących dostaw, usług lub robót budowlanych. Pomagamy organizować przepływy pracy i informacji od zgłoszenia zapotrzebowania do wysyłki zamówienia.

Nasza filozofia

Podstawowe trzy obszary naszej działalności to: spełnienie wymagań ustawowych obowiązkowej elektronizacji w Prawie zamówień publicznych (Pzp), wzmacnianie i poszerzanie kompetencji zakupowych pracowników oraz dążenie do prostoty rozwiązania. Naszym sztandarowym produktem jest platformazakupowa.pl. Ważnym obszarem jest misja konsolidacji środowiska osób zajmujących się zawodowo zakupami i zamówieniami, zarówno prowadzących postępowania, jak i wykonawców, poprzez m.in. edukację, publikację poradników i warsztaty oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie i adaptowanie najnowszych rozwiązań nakierowanych na optymalizację zakupów.

Z naszych usług korzystają firmy i instytucje o zróżnicowanej wielkości, formie i obszarze działania. Są to podmioty zarówno średniej wielkości, jak i duże, w tym instytucje publiczne (np. gminy, komendy, zakłady komunalne). Obsługujemy zamówienia publiczne oraz biznes - w tym branże: elektryczną, motoryzacyjną, meblarską, usługową, farmaceutyczną, budowlaną, FMCG i wiele innych. Zróżnicowanie naszych Klientów dowodzi, że nasze usługi, po odpowiednim dostosowaniu, mają charakter uniwersalny i przynoszą wymierną korzyść większości organizacji.

Zawdzięczamy nasz sukces dzięki spójnemu systemowi wartości, którym kierują się nasi pracownicy. Jesteśmy przekonani, że możemy tego dokonać przez spójny i stosowany przez wszystkich system wartości oraz skalowanie naszego biznesu. W życiu ważna jest bowiem jakość, a nie jakoś.

A co gdybyś miał realny wpływ na nasze decyzje? U nas to codzienność. Wpływ na podjęcie ważnych decyzji, mają nasi Klienci. Nasze działania mają zawsze na celu spełnienie Waszych oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest służba Klientowi i codzienne służenie członkom zespołu. Bardzo zależy nam, abyśmy zostali organizacją, która słynie z ducha służby.

Niektórzy krytykują prostotę, gdyż wydaje im się, że system i usługi powinny być bardziej skomplikowane. Sądzą, że gdyby wszystko było tak czarno-białe, zostaliby bez pracy. To ludzki strach przed wymarciem, przed eliminacją, przed utratą pozycji, brak kompetencji oraz determinacji sprawia, że przekazujemy rzeczy w sposób bardziej skomplikowany niż faktycznie trzeba. Naszą filozofią jest proste (ale nie prostackie) komunikowanie się z Klientem, czytelność, łatwość i intuicyjność użytkowania systemu oraz upraszczanie procesów.

Zespół

Grzegorz Klimarczyk

Prezes Zarządu

Zygmunt Kopacz

Wiceprezes Zarządu

Katarzyna Masadyńska

Kierownik Biura Zarządu

Dominika Sęk

Lider Zespołu Centrum Wsparcia Klienta

Lidia Klimarczyk

Menedżer ds. kluczowych klientów

Jędrzej Michałek

Marketing Manager

Seweryn Jaśpiński

Senior Development Team Leader

Norbert Jakubiak

Product Owner

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. 28 Czerwca 1956 Roku 398B
61-441 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Przetargowa.pl | Powered by Open Nexus