Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

BIM dla sektora publicznego

BIM dla sektora publicznego – zagadnienia związane z wymaganiami informacyjnymi zamawiającego

Na stronie Urzędu Zamówień Publicznych ukazało się opracowanie “BIM dla sektora publicznego – zagadnienia związane z wymaganiami informacyjnymi zamawiającego”.

Opracowanie porusza tematykę wymagań informacyjnych zamawiającego – tzw. EIR. Książka pozwala odpowiedzieć na pytania czym jest BIM z punktu widzenia zamawiającego; jak zbadać gotowość zamawiającego do zastosowania BIM we własnych inwestycjach i jak przygotować się do BIM-inwestycji, w tym m.in. na co zwracać uwagę przy uwzględnianiu BIM w opisie przedmiotu zamówienia, przy wyborze najlepszej oferty, jak zapewnić sobie właściwą jakość BIM dostarczanego przez wykonawcę i na co zwrócić uwagę w zawieranej umowie.

Źródło UZP: TUTAJ.


PRZEGAPIŁEŚ Święto Zamówień Publiczych – POZAP? Szkoda, że Cię nie było! OBEJRZYJ retransmisję pierwszego dnia! 👇 A następnym razem koniecznie pamiętaj, by świętować z nami! 😉

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj