Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychBitwa na argumenty! Protokół postępowania to HIT czy KIT? Dołącz do debaty!

Bitwa na argumenty! Protokół postępowania to HIT czy KIT? Dołącz do debaty!

Zapraszamy na webinar: Protokół postępowania to HIT czy KIT? Bitwa na argumenty!

Na tej bitwie na argumenty nie może Cię zabraknąć! 🔥 Dołącz do nas na webinar i rozstrzygnijmy spór: Protokół postępowania to HIT czy KIT? 🤔

Po której stronie barykady staniesz? Protokół postępowania to strata czasu, czy jednak niezbędny dokument dla Zamawiającego? Zdecyduj sam!

Wydarzenie odbędzie się:
📅 20 marca 2024
⏰ o godzinie 11:00
💻 online
💸 bezpłatnie!

A jeśli jeszcze nie generujesz protokołu postępowania na 2 kliknięcia, tak jak 130 jednostek, koniecznie sprawdź generator dokumentów od openNexus!

💡 W naszym zespole prowadzących znajdziesz: Justynę Jaworską, Monikę Tecław i Zygmunta Kopacza, którzy podzielą się nie tylko swoją bogatą wiedzą, lecz także przedstawią możliwości automatyzacji procesu uzupełniania protokołów.

Czy Justyna przekona Cię, że protokoły to strata czasu, a Monika udowodni, że są one niezbędne? Jak potoczy się ta pasjonująca debata? Czy Zygmunt odnajdzie punkty wspólne w dyskusji, mimo różnych poglądów gości?

Dołącz do naszej dyskusji, aby rozwikłać kwestie takie jak:
🔸 Elektroniczne czy papierowe prowadzenie protokołów?
🔸 Zasadność prowadzenia protokołu – dla zamawiającego, wykonawcy czy kontroli?
🔸 Jak ułatwić sobie prowadzenie protokołu?

Sam zdecyduj, po czyjej stronie staniesz! Zarejestruj się już teraz i podziel się swoim doświadczeniem! 👇 Do zobaczenia na webinarze!

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Kinga Ludwikowska

    Z Open Nexus związana od 2018 roku. Przygodę ze światem zamówień publicznych zaczęła jako trener z platformy zakupowej i prawa zamówień publicznych. Następnie, jako wsparcie od podpisów i marketing na PRZETARGowa.pl. Specjalistka od weryfikacji plików beznadziejnych. Lubi wspierać wykonawców i pokazywać dobre praktyki elektronicznego podpisywania. Autorka pierwszej na rynku zamówień pigułki wiedzy o podpisie zaufanym i osobistym.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj