Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychIstota KOMUNIKACJI w ZAMÓWIENIACH publicznych. Dlaczego komunikacja Zamawiającego z Wykonawcą jest tak...

Istota KOMUNIKACJI w ZAMÓWIENIACH publicznych. Dlaczego komunikacja Zamawiającego z Wykonawcą jest tak ważna?

Istota KOMUNIKACJI w ZAMÓWIENIACH publicznych

Cześć! Zapraszamy na nowy odcinek na kanale YouTube PRZETARGowa!

W odcinku poruszamy kwestie sprawnego przeprowadzenia analizy potrzeb i wymagań oraz istoty komunikacji stron zamawiający – wykonawca w procesie przygotowawczym do wszczęcia postępowania.

Odcinek jest 1 częścią z serii 5 odcinków składających się na kompetencję nr 10 w ramach Europejskich Ram Kompetencji, opracowanych przez Komisję Europejską dla specjalistów ds. zamówień publicznych, którą w całości będziecie mogli zobaczyć na platformie edukacyjnej przetargos.pl!

Zobacz odcinek Dobra KOMUNIKACJA z Wykonawcą to KLUCZ do skutecznej ANALIZY potrzeb i wymagań i subskrybuj kanał PRZETARGowa na YouTube! 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj