Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychJak wyglądają ZAMÓWIENIA publiczne w WOJSKU? | AMW Gdynia

Jak wyglądają ZAMÓWIENIA publiczne w WOJSKU? | AMW Gdynia

Nasi Klienci: Wizyta w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni

Historie naszych klientów to seria filmów, w której opowiadamy wspólne historie z Zamawiającymi, tymi, którzy nam zaufali i są pod naszą opieką.

Mamy dla Was świetną wiadomość – właśnie opublikowaliśmy nowy odcinek na naszym kanale YouTube PRZETARGowa, który jest relacją z naszej wizyty u klienta – Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. To było niezwykłe doświadczenie, podsumowujące ostatnie 5 lat współpracy, wspólne inwestycje, wyzwania i plany na przyszłość.

Film przedstawia nie tylko aspekty biznesowe, ale również życie i pracę w Akademii Marynarki Wojennej. Możecie zobaczyć, jak wyglądają zajęcia na pokładzie okrętu szkolnego oraz jakie inwestycje zostały przeprowadzone na terenie Akademii.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję odwiedzić takie wyjątkowe miejsce i dziękujemy za możliwość nagrania tego materiału. Wierzymy, że odcinek przypadnie Wam do gustu i pozwoli lepiej poznać naszego klienta oraz naszą współpracę z Akademią Marynarki Wojennej.

OBEJRZYJ nasz nowy odcinek PRZETARGI w WOJSKU. Wizyta w Akademii Marynarki Wojennej w GDYNI na kanale YouTube PRZETARGowa 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Adam Dziadas

    Na co dzień mierzę się z wyzwaniami związanymi z nowym Prawem Zamówień Publicznych. Od 6 lat z ramienia Przetargowa.pl wspieram Zamawiających w ich codzienności. Pod opieką mam kilkuset specjalistów.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj