Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychJUŻ JUTRO POZAP! Unikatowe Święto Zamówień Publicznych w Poznaniu i online

JUŻ JUTRO POZAP! Unikatowe Święto Zamówień Publicznych w Poznaniu i online

To już OSTATNIA SZANSA na uczestnictwo w POZAP!

Jutro, 14 września, Poznań stanie się epicentrum działań związanych z zamówieniami publicznymi! Na Targach Poznańskich odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które wciągnie zarówno zamawiających, jak i wykonawców zainteresowanych procesami zamówień publicznych. „POZAP” to święto, które w swojej formule jest absolutnie unikalne w skali kraju, łącząc dostępność online z możliwością uczestnictwa stacjonarnie na miejscu.

Co to jest POZAP?

POZAP, czyli „Poznań o Zamówieniach Publicznych,” to inicjatywa mająca na celu promowanie transparentności i dostępności zamówień publicznych. Organizowane jest przez miasto Poznań we współpracy z Open Nexus Sp. z o.o. i ekspertami ds. zamówień publicznych. Jego głównym celem jest edukacja oraz umożliwienie uczestnikom zdobycia wiedzy na temat procesów związanych z zamówieniami publicznymi.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wydarzenie będzie pełne interesujących prelekcji, warsztatów i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie zamówień publicznych. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy oraz nawiązania kontaktów wśród społeczności zamówień publicznych.

W trakcie POZAP zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne związane z zamówieniami publicznymi, co pozwoli uczestnikom poznać najnowsze trendy i narzędzia ułatwiające udział w przetargach.

To OSTATNIA SZANSA, aby uczestniczyć w POZAP! NIE ZWLEKAJ! KUP BILET już teraz i bądź na bieżąco w świecie Zamówień Publicznych! Do zobaczenia na naszym wspólnym święcie!


PRZEGAPIŁEŚ Święto Zamówień Publiczych – POZAP? Szkoda, że Cię nie było! OBEJRZYJ retransmisję pierwszego dnia! 👇 A następnym razem koniecznie pamiętaj, by świętować z nami! 😉

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj