Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychKONFERENCJA Ministerstwa Rozwoju i Technologii na temat ZAMÓWIEŃ organizacji MIĘDZYNARODOWYCH

KONFERENCJA Ministerstwa Rozwoju i Technologii na temat ZAMÓWIEŃ organizacji MIĘDZYNARODOWYCH

Nieodkryte możliwości eksportu: zamówienia organizacji międzynarodowych

Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Centrum Business in Małopolska w dniu 1 czerwca 2023 r., godz. 10:00 w Krakowskim Parku Technologicznym, Kraków, ul. Podole 60 organizuje konferencję, podczas której przybliżać będzie tematykę zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w tym ONZ, Banku Światowego, UE, NATO i Armii Stanów Zjednoczonych. 

W czasie dyskusji tematem będzie również odbudowa Ukrainy w kontekście udziału polskich firm w zamówieniach publicznych z tym związanych.

W programie zaplanowano wystąpienie reprezentanta Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na temat wsparcia eksportu oraz przedstawiciela firmy EBURY na temat zabezpieczenia ryzyka walutowego realizowanych kontraktów międzynarodowych. 

Źródło: TUTAJ.

Przegapiłeś TYDZIEŃ Z ZAKUPAMI PONIŻEJ PROGU? Nic nie szkodzi! Dostęp do nagrań szkoleń i materiałów uzyskasz BEZPŁATNIE pod linkiem 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj