Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychOGŁOSZENIE o KONKURSIE - jak opublikować? Jak zrobić?

OGŁOSZENIE o KONKURSIE – jak opublikować? Jak zrobić?

Konkurs ogłoszenie

Zamawiający publikuje ogłoszenie o konkursie w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub Biuletynie Zamówień Publicznych oraz na stronie internetowej konkursu, a jeśli informacje są na innych stronach, także z podaniem linka na stronie internetowej konkursu. 

Zamawiający przygotowuje ogłoszenia zgodnie ze wzorami standardowych formularzy, określonymi w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2015/1986 z dnia 11 listopada 2015 r. ustanawiającym standardowe formularze do publikacji ogłoszeń w dziedzinie zamówień publicznych i uchylającym rozporządzenie wykonawcze (UE) nr 842/2011 (Dz. Urz. UE L 296 z 12.11.2015, str. 1, z późn. zm.). 

Ogłoszenie zamieszczane w Biuletynie Zamówień Publicznych zawiera w szczególności nazwę i adres zamawiającego oraz przedmiot zamówienia lub konkursu oraz informacje określone w rozporządzeniu wydanym na podstawie art. 272 ust. 2 Pzp (źródło).

Po opublikowaniu ogłoszenia o konkursie należy udostępnić Regulamin konkursu z załącznikami oraz Materiałami konkursowymi, w tym załącznikiem – Wnioskiem o dopuszczenie do udziału w konkursie. W niektórych przypadkach materiały mogą być dostępne wyłącznie dla Uczestników konkursu, a nie ogólnie dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji od UZP: TUTAJ.

Przegapiłeś TYDZIEŃ Z NIUANSAMI PZP? Nic nie szkodzi! Dostęp do nagrań szkoleń i materiałów uzyskasz BEZPŁATNIE pod linkiem 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj