Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychPRZEDŁUŻ certyfikat PODPISU ZAUFANEGO - instrukcja

PRZEDŁUŻ certyfikat PODPISU ZAUFANEGO – instrukcja

Ważność Profili Zaufanych – istotne informacje

W związku z końcem ważności automatycznie przedłużonych profili zaufanych, Ministerstwo Cyfryzacji informuje o istotnych kwestiach.

Ważność profilu zaufanego została automatycznie przedłużona podczas pandemii, jednak 31 października 2023 roku te profile zostaną unieważnione. Jeśli po zalogowaniu widzisz informację o automatycznym przedłużeniu, pamiętaj, że profil zostanie unieważniony w wyżej wymienionym terminie, niezależnie od widocznej daty wygaśnięcia.

Jak przedłużyć ważność profilu zaufanego? To proste. Możesz to zrobić online na stronie pz.gov.pl.

Minister Cyfryzacji planuje kampanię informacyjną, która skierowana będzie do osób, których profile zaufane wygasną 31 października. Otrzymają one SMS z instrukcją przedłużenia profilu zaufanego online. Szczegóły oraz podstawę prawną przesyłania SMS znajdziesz na stronie profilu zaufanego w sekcji Aktualności.

Źródło: TUTAJ.

DOWIEDZ się, jak przedłużyć ważność PODPISU ZAUFANEGO! OBEJRZYJ krótką INSTRUKCJĘ i bądź na bieżąco! 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Kinga Ludwikowska

    Z Open Nexus związana od 2018 roku. Przygodę ze światem zamówień publicznych zaczęła jako trener z platformy zakupowej i prawa zamówień publicznych. Następnie, jako wsparcie od podpisów i marketing na PRZETARGowa.pl. Specjalistka od weryfikacji plików beznadziejnych. Lubi wspierać wykonawców i pokazywać dobre praktyki elektronicznego podpisywania. Autorka pierwszej na rynku zamówień pigułki wiedzy o podpisie zaufanym i osobistym.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj