Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychSTRONA prowadzonego POSTĘPOWANIA - platforma zakupowa Open Nexus

STRONA prowadzonego POSTĘPOWANIA – platforma zakupowa Open Nexus

Przystępując do wypełniania ogłoszenia o zamówieniu na platformie e-zamówienia, zamawiający powinien mieć wcześniej utworzone w kretotrze na platformazakupowa.pl  postępowaniaie w wersji “robocze”.

Dzięki temu zamawiający uzyska link do strony prowadzonego postępowania, którą jest platformazakupowa.pl

Po wybraniu w kreatorze odpowiedniego trybu postępowania na platormazakupowa.pl, zamawiający uzyska link. Będzie wyglądał tak: https://platformazakupowa.pl/transakcja/123456 – numer przykładowy, system utworzy unikalny numer). Numer ten należy wpisać (skopiować) w ogłoszeniu o zamówieniu jako strona prowadzonego postępowania.

Każdorazowe wybranie trybu zmienia jego numer ID postępowania.

Każde postępowanie zapisuje się w wersjach roboczych. Stamtąd należy wystawić dane postępowanie o konkretnym numerze ID wpisanym do dokumentacji, jeśli przerwano pracę nad nim w kreatorze postępowań.

Wersje robocze postępowań znajdują się po kliknięciu na kafelek Postępowania – Twoje postępowania – Wersje robocze. Ważność postępowań w wersji roboczej to 90 dni.

A jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda proces publikacji przetargu na platformazakupowa.pl, obejrzyj odcinek na naszym kanale YouTube PRZETARGowa! 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj