Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychWORKSPACE w ZAMÓWIENIACH publicznych - jak SPRAWNIE przygotować DOKUMENTY zamówienia?

WORKSPACE w ZAMÓWIENIACH publicznych – jak SPRAWNIE przygotować DOKUMENTY zamówienia?

Jak SPRAWNIE przygotować DOKUMENTY zamówienia?

Zamówienia publiczne kojarzone są z setkami wytwarzanych dokumentów, segregatorami papierów (kiedyś) dzisiaj folderami i plikami z dokumentami elektronicznymi.

Czy możliwe jest sprawne wytwarzanie dokumentacji postępowania i nie chodzi tu bynajmniej o znaną i powszechną metodę “kopiuj-wklej”?

  1. Jak usprawnić pracę nad przygotowaniem specyfikacji, opisem przedmiotu zamówienia, protokołami, ustaleniami członków komisji czy innych osób zaangażowanych w proces wytwarzania dokumentów?
  2. Jak zarządzać wytworzonymi dokumentami?
  3. Jak sprawnie wyszukać plik?

Tego dowiesz się w odcinku na YouTube, zapraszamy!

Zobacz odcinek WORKSPACE w ZAMÓWIENIACH publicznych – jak SPRAWNIE przygotować DOKUMENTY zamówienia? i subskrybuj kanał PRZETARGowa na YouTube! 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Justyna Jaworska - Pietraszko

    Redaktor Naczelna czasopisma PRZETARGowa.pl Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w przygotowywaniu, prowadzeniu oraz koordynacji i nadzorze procesu zakupowego w jednostkach sektora finansów publicznych, administracji rządowej, sektorze samorządowym oraz służbie zdrowia. Trener na wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych, doradca zamawiających i wykonawców w zakresie postępowań, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wykładowca studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj