Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaYoutubeZAKUPY REGULAMINOWE – jak je przeprowadzać? PRAKTYKA i studium przypadku

ZAKUPY REGULAMINOWE – jak je przeprowadzać? PRAKTYKA i studium przypadku

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skutecznie przeprowadzać zakupy regulaminowe do kwoty 130 tysięcy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W najnowszym odcinku naszego kanału na YouTube rozprawiamy się z tą kwestią raz na zawsze. Zygmunt Kopacz wraz z Grzegorzem Klimarczykiem wzięli na tapet ten temat. Rozwiewają m.in. wszystkie wątpliwości i tajemnice, które mogą towarzyszyć temu procesowi.

Zakupy regulaminowe – dlaczego warto je robić?

Faktem jest, że zakupy poniżej progu, czyli do 130 tysięcy złotych, otwierają drzwi do wielu korzyści i możliwości dla instytucji oraz przedsiębiorstw. Dlaczego warto przyjrzeć się im bliżej? Przeprowadzanie zakupów do 130 tysięcy złotych pozwala uniknąć długotrwałych i skomplikowanych procedur. To z kolei powoduje oszczędność czasu i zasobów, zarówno dla instytucji publicznych, jak i dla potencjalnych wykonawców. Niskie progi kwotowe dodatkowo sprzyjają uczestnictwu mniejszych firm oraz startupów w procesach zamówień publicznych. To z kolei może promować innowacje oraz zdrową konkurencję na rynku, co przyczynia się do podnoszenia jakości świadczonych usług i produktów. Twojej uwadze szczególnie polecamy artykuł, w którym Ewa Biolik tłumaczy, jak zakupy regulaminowe można wykorzystać w dostawach żywienia w szkołach i przedszkolach.

zakupy regulaminowe

Zakupy poniżej progu – jak je przeprowadzać?

Nasi eksperci w wideo podpowiadają m.in., jak uprościć i usprawnić zarządzanie zamówieniami, jak skutecznie konsultować się z wykonawcami, a także, jak dokonywać wyboru ofert. To wszystko na konkretnych przykładach, które pomogą Ci zrozumieć proces w praktyce. Możesz mieć pewność, że nasz materiał jest pełen wartościowych wskazówek, które możesz od razu zastosować w swojej codziennej pracy. Nie trać więc czasu na szukanie informacji – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym najnowszym odcinku. Obejrzyj go już teraz i zdobądź kluczowe umiejętności potrzebne do perfekcyjnego przeprowadzania zakupów regulaminowych!

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane z kategorii Youtube