Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaInneeNotices2 – jak sobie poradzić?

eNotices2 – jak sobie poradzić?

Jakiś czas temu informowaliśmy o wejściu w życie eNotices2. Od 25 października 2023 roku wprowadzono nowe standardowe formularze do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Wszystko zgodnie z Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2019/1780. Wprowadzenie e-formularzy oznacza konieczność korzystania z platformy eNotices2 do przesyłania ogłoszeń zamówień publicznych. TED eNotices stał się nieodzownym narzędziem dla zamawiających. Umożliwia składanie i zarządzanie ogłoszeniami w formacie eForms zgodnie z przepisami regulacji UE.

TED eNotices 2


Jedną z kluczowych zalet eNotices2 jest możliwość przesyłania ogłoszeń w różnych dziedzinach. Od zamówień klasycznych, sektorowe, po zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa. Platforma umożliwia tworzenie, edycję oraz zarządzanie ogłoszeniami o zamówieniach publicznych w formacie zgodnym z nowymi standardami e-formularzy, co zapewnia zgodność z aktualnymi regulacjami Unii Europejskiej.

Aby skorzystać z eNotices, istotne jest zapoznanie się z instrukcjami obsługi tej platformy. Wychodząc więc naprzeciw potrzebie, udostępniamy materiały szkoleniowe krok po kroku dotyczące korzystania z eNotices TED. Warto zainwestować czas w kurs z TED eNotices2, aby skutecznie publikować ogłoszenia zgodnie z wymogami e-formularzy.

TED eNotices

eNotices2 webinar


W praktyce okazuje się, że obsługa eNotices2 wcale nie jest tak prosta, jak mogłaby się wydawać. Zdecydowanie warto więc skorzystać ze wsparcia osób, które zawczasu zajęły się tym tematem. Doskonałym przykładem jest Mateusz Bartosiewicz, który przeprowadził już niejeden webinar o eNotices2. Na bieżąco rozgryzał wszelkie zagwozdki, szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Pomagał innym poradzić sobie z różnorodnymi problemami i błędami. Spędził mnóstwo godzin na szukaniu rozwiązań i lifehacków. Zarówno nagrania webinarów, jak i filmy, w których Mateusz rozprawia się z eNotice, dostępne są w naszym kursie o eNotices2.

kurs eNotices2

eNotices2 – kurs


Doskonałą odpowiedzią na wszelkie bolączki związane z eNotices jest nasz kurs! Gwarantujemy same konkrety, praktyczną wiedzę, czystą merytorykę… i trochę uśmiechu, aby korzystanie z owego narzędzia było zwyczajnie przyjemniejsze. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię eNotices logowanie, czy frustrują Cię wyskakujące błędy, albo może nie do końca rozumiesz, czym jest GLO, LOT lub numer rejestracyjny, to w naszym kursie zdecydowanie znajdziesz coś dla siebie! Przygotowaliśmy 6-godzinny kurs, który znacząco wesprze Cię w codziennej pracy. Aktualizacja kursu jest w cenie, a Ty poza bezcenną wiedzą zyskasz też zaświadczenie ukończenia kursu.

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w kategorii felietony