Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Nasi Klienci: AMW w Gdyni

Zobacz odcinek z cyklu Nasi Klienci!

@opennexus

Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni to nasz Klient od 5 lat! Z okazji wspaniałej współpracy przyjechaliśmy z kamerą, aby kontynuować cykl odcinków „Nasi Klienci – Z kamerą u Zamawiających”. Cały odcinek dostępny na kanale YouTube PRZETARGowa 🧡 Obejrzyj koniecznie! Zapraszamy! Link w komentarzu 👇 #wojsko #militaria #gdynia #klient #motywacja Wojsko Polskie jest jednym z najważniejszych filarów bezpieczeństwa narodowego Polski, a Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni jest jedną z najważniejszych instytucji szkolących przyszłych oficerów marynarki wojennej. Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni oferuje bardzo wysoki poziom kształcenia i przygotowania do pełnienia służby wojskowej na morzu. Studenci uczą się tam takich przedmiotów jak nawigacja, taktyka morska, a także bezpieczeństwo i ochrona środowiska. Absolwenci Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odgrywają bardzo ważną rolę w kształtowaniu polskiej polityki obronnej i bezpieczeństwa narodowego, a ich wiedza i umiejętności są nieocenione w sytuacjach kryzysowych i konfliktach zbrojnych.

♬ dźwięk oryginalny – OpenNexus

Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni to nasz Klient od 5 lat! Z okazji wspaniałej współpracy przyjechaliśmy z kamerą, aby kontynuować cykl odcinków „Nasi Klienci – Z kamerą u Zamawiających”. Cały odcinek dostępny na kanale PRZETARGowa na YouTube 🧡 Obejrzyj koniecznie! 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Kinga Ludwikowska

    Z Open Nexus związana od 2018 roku. Przygodę ze światem zamówień publicznych zaczęła jako trener z platformy zakupowej i prawa zamówień publicznych. Następnie, jako wsparcie od podpisów i marketing na PRZETARGowa.pl. Specjalistka od weryfikacji plików beznadziejnych. Lubi wspierać wykonawców i pokazywać dobre praktyki elektronicznego podpisywania. Autorka pierwszej na rynku zamówień pigułki wiedzy o podpisie zaufanym i osobistym.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane z kategorii Youtube