Roczne sprawozdania o udzielonych zamówieniach w roku 2020

Sprawozdanie za 2020 r. należy przekazać w terminie do dnia 1 marca 2021 r. (włącznie), jedynie drogą elektroniczną (inne formy nie są akceptowane) za pomocą formularza umieszczonego na stronach portalu internetowego UZP – link tutaj.

Wypełnienie formularza krok po kroku:

  • logowanie do systemu BZP wprowadzając identyfikator użytkownika (login-BZP) oraz hasło,
  • wybrać opcję dotyczącą rocznego sprawozdania (w górnej części strony, zakładka Sprawozdania),
  • wypełnić formularz sprawozdania zaznaczając właściwe opcje i wypełniając odpowiednie pola,
  • przejść do ostatniej strony formularza i wybrać opcję „Przesłanie”

Potwierdzeniem wpłynięcia dokumentu do Urzędu Zamówień Publicznych stanowi pojawienie się na stronie oraz w formularzu sprawozdania informacji z numerem referencyjnym oraz datą, wygenerowanymi przez System.

Zamawiający może w każdej chwili przerwać wpisywanie danych do sprawozdania. Takie sprawozdanie przechowywane jest w Systemie w Przerwanej sesji. Aby kontynuować wprowadzanie danych do sprawozdania, po zalogowaniu się do Systemu do przesyłania rocznych sprawozdań należy wybrać opcję „Przerwane sesje”.

PYTANIA i ODPOWIEDZI dotyczące zasad sporządzania rocznego sprawozdania o udzielonych zamówieniach tutaj.

  • prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

[td_block_10 category_id="225" sort="random_posts" custom_title="To cię może zainteresować" m9f_title_font_weight="700" m9f_cat_font_weight="700" m9f_meta_font_weight="700" m9f_meta_font_size="14" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" limit="6"]
spot_img