Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaYoutubeKIO – czy jest się czego bać?

KIO – czy jest się czego bać?

W tym odcinku Justyna Jaworska-Pietraszko i Małgorzata Gołyńska-Minkiewicz rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą (KIO). To instytucja, która odgrywa kluczową rolę w procesie przetargowym. Ekspertki szczegółowo przeanalizowały etapy postępowania, na których wykonawca może złożyć odwołanie, a także omówiły czynności, na jakie można wnieść odwołanie, wraz z terminami na jego wniesienie.

KIO

Odwołanie do KIO

Ważnym aspektem, który został poruszony w wideo, jest przejście przez każdy etap postępowania przetargowego. Dodatkowo dowiesz się, na których konkretnie etapach wykonawca ma możliwość złożenia odwołania do KIO. Ta wiedza jest nieoceniona dla każdego uczestnika rynku, który chce skutecznie chronić swoje interesy w procesie przetargowym. Przeanalizowane zostały również obowiązki, jakie ciążą na zamawiającym w przypadku otrzymania odwołania. Zrozumienie tych obowiązków pozwala na pełne przygotowanie się do ewentualnych sytuacji oraz minimalizację ryzyka dla obu stron procesu przetargowego.

Krajowa Izba Odwoławcza – terminy na wniesienie odwołania

Kluczowym elementem analizy są terminy na wniesienie odwołania. Zaznaczamy, że zgodnie z przepisami, istnieją konkretne okresy, w których wykonawca może skorzystać z prawa do odwołania. Poinformowanie się o tych terminach jest niezbędne dla skutecznego korzystania z przysługujących praw.

Obejrzenie tego wideo to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat KIO. Warto zainwestować czas w zapoznanie się z materiałem! Zapraszamy zatem do obejrzenia odcinka i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Ponadto warto nas śledzić, by być na bieżąco z ciekawostkami i radami ze świata zamówień publicznych!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Krajowej Izbie Odwoławczej? Koniecznie przeczytaj artykuł pt. Sprawa w KIO! OGRANICZANIE rodzaju PODPISU elektronicznego autorstwa Moniki Tecław!

Po obejrzeniu odcinka koniecznie zostaw subskrypcję na kanale PRZETARGowa – to pierwszy krok do bycia na bieżąco w świecie PZP! 😊

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane z kategorii Youtube