Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaYoutubePOZAP - Święto Zamówień Publicznych! | Transmisja pierwszego dnia

POZAP – Święto Zamówień Publicznych! | Transmisja pierwszego dnia

POZAP – Święto Zamówień Publicznych! | Transmisja pierwszego dnia

Nadszedł ten długo oczekiwany dzień! Dziś, 14 września, rozpoczyna się niezwykłe wydarzenie, które już teraz przyciąga uwagę przedsiębiorców, ekspertów i wszystkich zainteresowanych tematyką zamówień publicznych. „POZAP,” czyli Poznańskie Święto Zamówień Publicznych, obiecuje dostarczyć mnóstwo wiedzy, inspiracji i możliwości networkingowych dla społeczności zamówień publicznych.

POZAP – Czym jest to Święto Zamówień Publicznych?

To inicjatywa, która wyłamuje się ze schematów tradycyjnych konferencji i wydarzeń branżowych. Jest to wyjątkowe święto, które ma na celu zwiększenie świadomości na temat zamówień publicznych i dostarczenie narzędzi, aby uczestnicy mogli skutecznie uczestniczyć w tym procesie. Co czyni POZAP tak wyjątkowym?

Dostępność dla wszystkich: Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, pracownikiem sektora publicznego czy po prostu osobą zainteresowaną tematem, POZAP jest dla ciebie. Wydarzenie jest dostępne zarówno online, co oznacza, że ​​możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie, jak i na miejscu, w samym sercu Poznania.

Bogaty program: POZAP przygotował imponujący program składający się z prelekcji, warsztatów, paneli dyskusyjnych i sesji networkingowych. Eksperci w dziedzinie zamówień publicznych podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a uczestnicy będą mieli okazję zadawać pytania i dyskutować na temat najważniejszych kwestii związanych z zamówieniami publicznymi.

Innowacje i rozwiązania: Na POZAP zostaną również zaprezentowane najnowsze technologie i rozwiązania, które ułatwią procesy związane z zamówieniami publicznymi. To doskonała okazja, aby poznać nowości i trendy w tej dziedzinie.

Po obejrzeniu odcinka koniecznie zostaw subskrypcję na kanale PRZETARGowa – to pierwszy krok do bycia na bieżąco w świecie PZP! 😊


Poznaj nowe oblicze zakupów regulaminowych 👉 KLIKNIJ
Zarejestruj się na platformie edukacyjnej dla Zamówień Publicznych! 👉 REJESTRACJA
Wypróbuj osobistego asystenta planowania – sprawdź Asystentosa! 👉 SPRAWDŹ
Nie czekaj dłużej i ZAPISZ się już dziś na studia podyplomowe! 👉 ZAPISZ SIĘ
Chcesz porozmawiać o platformie zakupowej? Skontaktuj się z nami mailowo: 👉kontakt@opennexus.com


Agenda wydarzenia:

Start wydarzenia
10:00 – 10:45 Czas na rejestrację i kawę
Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
10:45 – 11:00 Zapoznanie publiczności z prezenterami I’MPRO IMPRO, połączenie wartościowej treści z lekką formułą, wprowadzenie publiczności do tematu improwizacji w pracy zawodowej, ustawienie oczekiwań uczestników i przygotowanie ich na metody impro.
Otwarcie wydarzenia
11:00 – 11:20 Oficjalne rozpoczęcie
Zarządzanie rozwojem zespołu ds. zamówień publicznych
11:20 – 12:00 Panel, który jest kontynuacją wystąpienia z pierwszego POZAPu dot. budowania zespołu. W ramach panelu goście porozmawiają o roli komórki ds. zamówień publicznych na tle całej instytucji, o tym jak zadbać o jej rozwój i odpowiednie umiejscowienie w hierarchii.
Studio komentatorskie 1 / przerwa
12:00 – 12:15 Mateusz Bartosiewicz rozmawia z gościem poprzedniego panelu
Skuteczna realizacja umowy, czyli jak kształtować treść umowy aby poradzić sobie z waloryzacją i aneksami
12:15 – 13:00 O czym należy pamiętać konstruując postanowienia umowy? W jakie pułapki wpadamy tworząc klauzule waloryzacyjne? Na które projektowane postanowienia umowy Wykonawca szczególnie zwraca uwagę? O tych i innych wyzwaniach związanych z umową porozmawiamy w gronie ekspertów.
Studio komentatorskie 2 / przerwa
13:00 – 13:15 Mateusz Bartosiewicz rozmawia z gościem poprzedniego panelu
Wystąpienie – wkrótce więcej informacji
13:15 – 13:45 Niespodzianka!
Studio komentatorskie 3 / przerwa
13:45 – 14:00 Zygmunt Kopacz rozmawia z gościem poprzedniego panelu
Q&A na żywo, czyli Wasze pytania i Nasze odpowiedzi!
14:00 – 14:45 Oddajemy Wam głos! Format Q&A, który organizowaliśmy wielokrotnie w formule on-line, zawsze cieszył się sporą aktywnością po Waszej stronie. Tym razem w trakcie Q&A mikrofon będzie krążyć po sali, a nasi eksperci będą odnosić się do zadanych pytań twarzą w twarz. Macie szansę współtworzyć POZAP 2023 na żywo!
Przerwa obiadowa
14:45 – 15:45 Obiad.
Biznes społecznie odpowiedzialny w świetle zamówień publicznych
15:45 – 16:30 Czy zamówienia publiczne sprzyjają innowacjom, rozwiązaniom zielonym? Porozmawiamy z Wykonawcami, którzy oferują niestandardowe rozwiązania w odpowiedzi na standardowe potrzeby Zamawiających. Jak instytucje publiczne mogą pozyskać wiedzę o nowatorskich rozwiązaniach na rynku – dowiesz się z tego panelu.
Studio komentatorskie 4 / przerwa
16:30 – 16:40 Zygmunt Kopacz rozmawia z gościem poprzedniego panelu
Tego się nie dało przewidzieć, czyli najtrudniejsze przypadki błędów związanych z kwalifikowanym podpisem elektronicznym
16:40 – 17:00 Kinga Ludwikowska i Zygmunt Kopacz, opowiedzą o największych wyzwaniach pracy nad analizowaniem elektronicznych podpisów. Omówione zostaną najciekawsze przypadki, z którymi mieli do czynienia w 2023 roku.
BANKIET Od 19:00
Bankiet dla stacjonarnych uczestników POZAP.


Zobacz transmisję POZAP – Święta Zamówień Publicznych i subskrybuj kanał PRZETARGowa na YouTube! 👇

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane z kategorii Youtube