Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaAnalizy eksperckieLudzieDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska z nagrodą Urzędu Zamówień Publicznych

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska z nagrodą Urzędu Zamówień Publicznych

Wraz z całym zespołem Open Nexus chcielibyśmy pogratulować całemu zespołowi DRMG otrzymania nagrody “za upowszechnianie najlepszych praktyk oraz propagowanie przejrzystości zamówień publicznych”.


Na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie przez nagrodzonego zamawiającego czytelnej i zrozumiałej dla wykonawców elektronizacji udzielanych zamówień. Narzędzia wykorzystywane do komunikacji z wykonawcami są bowiem ogólnie dostępne, interoperacyjne i zrozumiałe, istotnie ułatwiając proces ofertowania”. 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska realizuje każdego roku ponad 600 zadań inwestycyjnych, przyczyniając się do zmieniania Gdańska w miasto o najwyższej jakości życia w Polsce – powiedział Piotr Borawski z-ca prezydenta Gdańska odbierając statuetkę nagrody. – Dziękuję serdecznie za to wyróżnienie w imieniu naszego miasta, dziękuję całemu zespołowi DRMG odpowiedzialnemu za tak wysoką jakość zamówień publicznych. 


Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w elektronizacji zamówień publicznych.
Zespół Open Nexus platformazakupowa.pl

Źródło:

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Authors

  • Łukasz Laszczyński

    prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

    View all posts
  • Zespół PRZETARGOwa.pl

Popularne w kategorii prawo

Popularne w kategorii procesy

Wyróżnione z kategorii ludzie