Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaAnalizy eksperckieProcesyPrzetarg dla polskiej armii w rękach platformazakupowa.pl

Przetarg dla polskiej armii w rękach platformazakupowa.pl

Podczas piątkowego warsztatu dla zespołu doradczego i trenerów pracujemy m.in. nad tym, jak efektywnie uruchomić 71 jednostek wojskowych w Polsce. To dla nas duże wyróżnienie, gdyż do tej pory mieliśmy bardzo silną pozycję w Policji i Lasach Państwowych, a obecnie dołącza do tego grona Wojsko Polskie!


To efekt ciężkiej pracy całego zespołu i wygrania jednego z największych przetargów w Polsce na wybór platformy zakupowej dla polskiej armii, w modelu chmurowym, z bardzo wyśrubowanymi wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa.

Roczna wartość kontraktu to 859 062,88 zł, a z systemu będzie korzystać minimum 793 Zamawiających. Pomimo że nie było to warunkiem przetargu, a umowę podpisaliśmy dopiero 5 grudnia 2019, zespół ciężko pracował, aby uruchomić wszystkie jednostki do końca roku!

W grudniu pokonamy nasz styczniowy rekord, wynoszący wdrożenie 59 nowych Klientów w jednym miesiącu.

Oczywiście wszystko się uda, jeżeli osiągniemy dobry kompromis z Zamawiającym, ponieważ nasi trenerzy mieli już zaplanowane ponad 20 nowych uruchomień.


Jesteśmy przekonani, że dzięki pracy zespołowej projekt zakończymy sukcesem!

Pozdrawiamy

Zespół Open Nexus platformazakupowa.pl


  • Grzegorz Klimarczyk

    Ekspert w obszarze zakupów biznesowych i elektronizacji zamówień publicznych. Autor licznych poradników dostępnych m. in. na empik.com. W Open Nexus Sp. z o.o. pełni funkcję Prezesa Zarządu od 2009. Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Popularne w kategorii prawo

Popularne w kategorii ludzie

Wyróżnione w kategorii procesy