Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaAnalizy eksperckieProcesyPrzetarg dla polskiej armii w rękach platformazakupowa.pl

Przetarg dla polskiej armii w rękach platformazakupowa.pl

Podczas piątkowego warsztatu dla zespołu doradczego i trenerów pracujemy m.in. nad tym, jak efektywnie uruchomić 71 jednostek wojskowych w Polsce. To dla nas duże wyróżnienie, gdyż do tej pory mieliśmy bardzo silną pozycję w Policji i Lasach Państwowych, a obecnie dołącza do tego grona Wojsko Polskie!


To efekt ciężkiej pracy całego zespołu i wygrania jednego z największych przetargów w Polsce na wybór platformy zakupowej dla polskiej armii, w modelu chmurowym, z bardzo wyśrubowanymi wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa.

Roczna wartość kontraktu to 859 062,88 zł, a z systemu będzie korzystać minimum 793 Zamawiających. Pomimo że nie było to warunkiem przetargu, a umowę podpisaliśmy dopiero 5 grudnia 2019, zespół ciężko pracował, aby uruchomić wszystkie jednostki do końca roku!

W grudniu pokonamy nasz styczniowy rekord, wynoszący wdrożenie 59 nowych Klientów w jednym miesiącu.

Oczywiście wszystko się uda, jeżeli osiągniemy dobry kompromis z Zamawiającym, ponieważ nasi trenerzy mieli już zaplanowane ponad 20 nowych uruchomień.


Jesteśmy przekonani, że dzięki pracy zespołowej projekt zakończymy sukcesem!

Pozdrawiamy

Zespół Open Nexus platformazakupowa.pl


Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Grzegorz Klimarczyk

    Ekspert w obszarze zakupów biznesowych i elektronizacji zamówień publicznych. Autor licznych poradników dostępnych m. in. na empik.com. W Open Nexus Sp. z o.o. pełni funkcję Prezesa Zarządu od 2009. Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

    View all posts

Popularne w kategorii prawo

Popularne w kategorii ludzie

Wyróżnione w kategorii procesy