Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaAnalizy eksperckieLudzieUrząd Zamówień Publicznych promuje społeczne zamówienia publiczne

Urząd Zamówień Publicznych promuje społeczne zamówienia publiczne

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych objął patronatem informator na temat aspektów społecznych w nowym Prawie zamówień publicznych, który został przygotowany w ramach projektu „Spójna integracja regionalna ekonomii społecznej II” (SIRES II) realizowanego w ramach Działania 2.9: Rozwój Ekonomii Społecznej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. 

Projekt jest realizowany przez partnerstwo, którego liderem jest Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych (OZRSS), a partnerami są Fundacja Idea Rozwoju (FIR) oraz Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP)

Informator „Aspekty społeczne w nowym Prawie zamówień publicznych” jest poświęcony rozwiązaniom umożliwiającym stosowanie aspektów społecznych, przewidzianym w ustawie z 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań, które ułatwiają dostęp do realizacji zamówień publicznych podmiotom ekonomii społecznej, w tym przedsiębiorstwom społecznym.

Informator jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych pod adresem:https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0017/51380/aspekty-spoleczne-w-nowym-prawie-zamowien-publicznych.pdf

Na temat zamówień odpowiedzialnych społecznie będziemy mówić w trakcie wydarzenia, które Open Nexus organizuje wspólnie razem z Miastem Poznań. Zapraszamy wszystkich Państwa na “POZAP. Poznań o zamówieniach publicznych”. 

Podczas tego wydarzenia, które odbędzie się już 30.09 w godz. 09.00 – 16.00 na Stadionie Miejskim w Poznaniu będziemy rozmawiać na temat zamówień odpowiedzialnych społecznie, ryzykach w procesie udzielania zamówień publicznych, zasadzie efektywności podczas realizacji inwestycji, czy samej elektronizacji zamówień publicznych.  

Zapraszamy do Poznania na POZAP!

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

  • Łukasz Laszczyński

    prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

    View all posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w kategorii prawo

Popularne w kategorii procesy

Wyróżnione z kategorii ludzie