Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaNEWSY ze świata zamówień publicznychZamówienia publiczne w Czechach – drugie wydanie przewodnika

Zamówienia publiczne w Czechach – drugie wydanie przewodnika

Ciekawi Cię, jak wyglądają zamówienia publiczne w Czechach? Zachęcamy do zapoznania się z drugim wydaniem „Przewodnika po procedurach udzielania zamówień publicznych w Republice Czeskiej”. Publikacja ta jest nieocenionym źródłem wiedzy dla wszystkich polskich przedsiębiorców pragnących zdobyć kontrakty na jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków zagranicznych.

Czechy od lat plasują się w czołówce europejskich państw udzielających zamówień polskim wykonawcom. W 2023 roku polscy przedsiębiorcy zrealizowali w Czechach 18 zamówień o wartości równej lub większej niż progi unijne. Stanowiło to 13,5% wszystkich zagranicznych zamówień polskich firm powyżej progów unijnych, a ich łączna wartość przekroczyła 52 miliony euro. Te imponujące liczby świadczą o ogromnym potencjale rynku czeskiego oraz o zaufaniu, jakim cieszą się polskie firmy u naszych południowych sąsiadów.

Zamówienia publiczne w Czechach

Zamówienia publiczne w Czechach – drugie wydanie przewodnika

Drugie wydanie Przewodnika uwzględnia najnowsze zmiany legislacyjne, które miały miejsce w ubiegłym roku. Publikacja przybliża specyfikę czeskiego systemu zamówień publicznych, dzięki czemu polscy przedsiębiorcy mogą lepiej zrozumieć i dostosować się do tamtejszych wymagań. Przewodnik został stworzony z myślą o wsparciu polskich firm, które planują swoją ekspansję na czeskim rynku zamówień publicznych.

Jakie korzyści przynosi przewodnik? Po pierwsze, zapewnia on zaktualizowane informacje o obowiązujących przepisach i procedurach. Dodatkowo znajdziesz w nim porady, jak skutecznie przygotować ofertę oraz jakie dokumenty są wymagane. Po trzecie, przegląd najważniejszych sektorów oraz typów zamówień, na które warto zwrócić uwagę. Ponadto w przewodniku czekają również wyjaśnienia dotyczące czeskiego prawa zamówień publicznych oraz interpretacje przepisów.

Oceń artykuł! Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za Twoją opinie!

Napisz artykuł na przetargowa.pl lub zgłoś dla nas temat! Skontaktuj się z nami! (kliknij tutaj).

Author

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w kategorii ludzie

Popularne w kategorii procesy

Wyróżnione w kategorii prawo