Powiew możliwości, czyli kilka słów o facylitacji na co dzień

Facylitacja. Facyli … co? Tak niestety w ostatnim czasie reagowała większość moich rozmówców, którym zadawałem pytanie o ich stan wiedzy na temat facylitacji. Ten stan rzeczy skłonił mnie mnie do odbycia rozmowy z Agatą Brataniec na temat facylitacji. 

Agata jest facylitatorką, trenerką biznesu, menedżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem. Na swojej drodze zawodowej doświadczyła energii pracy w organizacji pozarządowej, poznała też smak pracy korporacyjnej.

Efektem tej rozmowy stało się kolejne nagranie w cyklu podcastów www.przetargowa.pl Bardzo szybko podczas Naszej rozmowy doszliśmy do wspólnego wniosku, że człowiek jest kluczowy w rozwoju każdej organizacji,bez znaczenia czy mamy do czynienia z korporacją działającą w biznesie, czy urzędem gminy w małej miejscowości. 

O czym jeszcze rozmawialiśmy z Agatą? Wspólnie staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, kto może skorzystać z pomocy facylitatora? Zastanawialiśmy się, jak wykorzystać facylitację dla osiągnięcia własnego rozwoju zawodowego i osobistego? 

Odpowiedzi na jakie jeszcze pytania poszukiwaliśmy? Zapraszam do wysłuchania zapisu Naszej rozmowy. Agacie dziękuję za niezwykle inspirującą rozmowę!

Autorzy

  • facylitatorka i trenerka biznesu, menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem.

  • prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

Posłuchaj

To Cię może zainteresować

Najpopularniejsze

Projekt “Cyfrowa Gmina” – zdobądź dofinansowanie

Rządowy projekt “Cyfrowa Gmina” ogłoszony przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa jest adresowany do instytucji samorządowych. Celem konkursu jest wsparcie rozwoju cyfrowego oraz poprawy cyberbezpieczeństwa...

Platformy rządowe vs platformazakupowa.pl. Dlaczego warto rozważyć korzystanie z narzędzi komercyjnych?

Obalanie mitów Mimo, że proces elektronizacji Zamówień Publicznych sięga października 2018 roku, to jednak nadal w obiegu funkcjonuje wiele mitów dotyczących komercyjnych rozwiązań w zakresie...

Błędny wyrok KIO 2051/21 w sprawie podpisów elektronicznych. Analiza

Do napisania niniejszego artykułu zmotywował mnie wyrok KIO 2051/21, który jak sądzę, przejdzie do historii orzecznictwa, jako wyraz niezrozumienia kwestii technicznych związanych z zamówieniami....

PRZETARGowa pl - Czasopismo Prawo Zamówień Publicznych