Dziennik Internetowy dla Społeczności Zamówień Publicznych

Strona głównaAnalizy eksperckieLudziePowiew możliwości, czyli kilka słów o facylitacji na co dzień

Powiew możliwości, czyli kilka słów o facylitacji na co dzień

Facylitacja. Facyli … co? Tak niestety w ostatnim czasie reagowała większość moich rozmówców, którym zadawałem pytanie o ich stan wiedzy na temat facylitacji. Ten stan rzeczy skłonił mnie mnie do odbycia rozmowy z Agatą Brataniec na temat facylitacji. 

Agata jest facylitatorką, trenerką biznesu, menedżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem. Na swojej drodze zawodowej doświadczyła energii pracy w organizacji pozarządowej, poznała też smak pracy korporacyjnej.

Efektem tej rozmowy stało się kolejne nagranie w cyklu podcastów www.przetargowa.pl Bardzo szybko podczas Naszej rozmowy doszliśmy do wspólnego wniosku, że człowiek jest kluczowy w rozwoju każdej organizacji,bez znaczenia czy mamy do czynienia z korporacją działającą w biznesie, czy urzędem gminy w małej miejscowości. 

O czym jeszcze rozmawialiśmy z Agatą? Wspólnie staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, kto może skorzystać z pomocy facylitatora? Zastanawialiśmy się, jak wykorzystać facylitację dla osiągnięcia własnego rozwoju zawodowego i osobistego? 

Odpowiedzi na jakie jeszcze pytania poszukiwaliśmy? Zapraszam do wysłuchania zapisu Naszej rozmowy. Agacie dziękuję za niezwykle inspirującą rozmowę!

  • Łukasz Laszczyński

    prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych, zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autor publikacji poświęconych prawu zamówień publicznych - komentarzy praktycznych dla „LEX Zamówienia Publiczne”, książek „Prawo zamówień publicznych. Regulaminy, wzorcowa dokumentacja postępowania, orzecznictwo” oraz „Prawo zamówień publicznych. Praktyczny poradnik dla zamawiających i wykonawców” (współautor). Ponad dziesięć lat doświadczenia w systemie zamówień publicznych, zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Popularne w kategorii prawo

Popularne w kategorii procesy

Wyróżnione z kategorii ludzie